O nás


Milí priatelia,už 24. rokov Vám naša cestovná kancelária JUVENTOUR prináša to najlepšie, čo Taliansko, krajina našej vášne ponúka.  Za tie roky sme prešli dlhú púť, od malej začínajúcej cestovnej kancelárie až po popredného touroperátora pre Taliansko a zakladateľa klubu Italia la Mia Passione. Zmenilo sa za tú dobu veľa: mnohí z Vás sa stali nielen našimi vernými klientmi, či partnermi, ale i priateľmi, čo je pre nás najvyšším ocenením. To, čo sa však nikdy nezmenilo, je naše nevyčerpateľné nadšenie pre túto krajinu a túžba podeliť sa oň i s Vami.


Nepatríme medzi cestovné kancelárie, ktoré predávajú mačku vo vreci. Nech si vyberiete akúkoľvek lokalitu, u nás vždy nájdete niekoho, kto Vám ochotne poradí a podelí sa o vlastné skúsenosti.


Nechceme Vám vnucovať naše predstavy, chceme porozumieť tým Vašim a na základe toho odporučiť to najlepšie pre Vás. Každý z našich klientov je výnimočný a taký je i náš prístup k Vám.


Zabezpečujeme ubytovanie v hoteloch, rezidenciách, či villaggiach, ale i v penziónoch, vidieckych sídlach, vilách, zámkoch... od cenovo najlacnejších, až po najluxusnejšie kategórie ubytovania určené pre najnáročnejšiu klientelu. Ubytovanie však zďaleka nie je jedinou službou, ktorú zabezpečujeme – v Taliansku ponúkame celý komplex služieb šitých na mieru.


Naši odborníci na seba s radosťou prevezmú všetku starostlivosť o organizáciu Vašej cesty. Pomôžu zabezpečiť letenky za najvýhodnejšie ceny, nájdu najvhodnejší variant autobusovej dopravy, urobia plán Vašej cesty autom, či prenajmú auto v Taliansku.


Ako jedny z prvých ponúkame individuálne poznávacie zájazdy na vlastnom, či prenajatom aute, a programy „fly & drive“.


Pre klientov cestujúcich vlastnou dopravou zabezpečíme tranzitné ubytovanie a odporučíme zaujímavé miesta pre návštevu cestou.


Z roka na rok rozširujeme i našu ponuku ubytovania v talianskych mestách, a už Vám preto nič nestojí v ceste, aby ste si darovali nezabudnuteľné chvíle v Ríme, Benátkach, Florencii, Miláne, Neapole či iných centrách histórie, kultúry, umenia a módy. Stačí tak málo a koniec týždňa môžete osláviť na romantickej večeri na Piazza Navona...


Osobitnú pozornosť venujeme i mladomanželom. Čo môže byť romantickejšie ako medové týždne v Taliansku? Čakajú Vás nielen špeciálne zľavy, ale i široký výber hotelov a okružných ciest pre najkrajšiu dovolenku v živote.


Myslíme aj na milovníkov shoppingu. V niektorých najvýznamnejších outletoch a obchodných centrách sú klienti našej CK po preukázaní sa voucherom odmenení zľavou na nákupy až do výšky 10%.


Športovým fanúšikom ponúkame možnosť navštíviť najprestížnejšie športové podujatia. Podeliť sa o radosť z gólu Vášho obľúbeného tímu s tisíckami futbalových fanúšikov na najlepších štadiónoch Talianska, či si naživo vychutnať rev motorov Formula 1 na známej Veľkej cene Talianska v Monze.


Nezabúdame ani na kultúrne podujatia. Chcete počuť naživo spievať hviezdy európskej a svetovej scény, alebo zažiť nefalšovanú atmosféru opery, baletu, či fi lmového festivalu? Nie je nič jednoduchšie! S radosťou Vám zabezpečíme lístky do divadla La Scala v Miláne, fantastickej Areny vo Verone, La Fenice v Benátkach či Caracalla v Ríme.


Objaviteľské povahy u nás nájdu široký výber nezabudnuteľných okružných plavieb po Stredozemnom mori na najmodernejších výletných lodiach s vynikajúcim dizajnom priestorov, dokonalým servisom, výbornou kuchyňou a množstvom zábavných programov. A čo je najdôležitejšie - okružná plavba už dnes nie je len luxusný nesplniteľný sen, ktorý si môže dovoliť len pár vyvolených!


Pre ucelené skupiny zorganizujeme pobytové, poznávacie, pútnické i iné tematické zájazdy.


Stačí vysloviť Vaše požiadavky a o ostatné sa už postaráme my!


 

Sme tu, aby sme Vám pomohli uskutočniť Váš dovolenkový sen, či stáť pri Vás ako profesionálny partner pri Vašich obchodných cestách.Dovoľte nám presvedčiť Vás o tom, že správny začiatok každej Vašej cesty je práve u nás.

Už dnes sa na Vás tešíme!

Vaša CK Juventour & Italia La Mia Passione

online podpora

id_Clanek 65: N/A