Taliansko / TALIANSKE ALPY / Alta Val Susa e Chisone / Sauze d Oulx

SAUZE D´OULX - Via Lattea

 

Horské mestečko s vynikajúcou polohou, kvalitnými dobre udržiavanými zjazdovkami a horskými chatami priamo na svahu, ktoré ponúkajú špeciality miestnej kuchyne. Mestečko patrí k najživším v celej oblasti.  Nižšie položené zjazdovky sú situované v zalesnenom pásme a poskytujú tak príjemnú lyžovačku aj počas veterných dní. Stredisko ponúka veľké množstvo červených zjazdoviek.


Nadmorská výška: 1509 m n.m.
Ski areál: Vialattea
Skipass: platí pre taliansku časť skiareálu Via Lattea (Sestriere, Sauze d´Oulx, Oulx, Cesana, Sansicario, Clavére, Pragelato) a od doby platnosti 6 dní aj 1 deň vo francúzsku (Montgenevre) alebo 1 deň skiareál Bardonecchia

Lyžiarske trate: 400 km vzájomne prepojených tratí bez nutnosti zobutia lyží (95 km modré, 220 km červené, 85 km čierne)
Bežkárske trate: 100 km
Snowpark:  4x

Aktivity: lyžiarske školy, 1 špecializovaná pre výučbu hendikepovaných, športová hala s fitnes centrom, futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko, tenisové kurty, najdlhší tibetský (povrazový) most, disko, športové obchody, heliskiing, wellness centrá, kulinárska akadémia, vínne degustácie, detský klub.

online podpora

id_Clanek 65: N/A