ITALIA LA MIA PASSIONE CLUB

 

Italia La Mia Passione Club Vám s hrdosťou predstavuje služby organizovania ciest do Talianska na najvyššej úrovni.  Už po stáročia je taliansko svetovým centrom kultúry, módy, gastronómie, architektúry a dizajnu. Táto krajina sa stala symbolom pre slová "štýl" a "luxus". Da Vinci a Michelangelo, La Scala a La Fenice, Fellini a Visconti, Verdi a Pavarotti, Versace a Prada, Ferrari a Lamborghini...

 

Toto je Taliansko, krajina úchvatnej scenérie a podmanivých chutí, krajina, ktorá prináša radosť a inšpiráciu, krajina lásky a vášne. Bude pre nás cťou zorganizovať výlet Vašich snov. Najlepšie hotely, autá, sprievodcovia a 24-hodinový servis bude k Vašim službám. Akékoľvek želanie, kedykoľvek, kdekoľvek! Naše služby ušijeme na mieru každej Vašej požiadavke, či sú už Vaše cesty spojené s oddychom alebo prácou. Vyslovte želanie a my ho splníme! Nájdeme Vám stôl v najlepších reštauráciách a najprivilegovanejších kluboch, získame pre Vás najlepšie miesta na koncerty a športové podujatia, zabezpečíme Vám návštevy múzea v súkromných hodinách. S nami je možné všetko!

 

Kontaktujte nás telefonicky, faxom alebo e-mailom a budeme vždy pripravení premeniť Vaše predstavy na skutočnosť. S nami sa nemusíte vo Vašich cestovateľských snoch ničím obmedzovať. Jediným limitom je fantázia!

online podpora

id_Clanek 65: N/A