







Dvoj-apartmánové vilky obklopené zeleňou, v pokojnej časti Lignano Pineta. Od mora sú vzdialené 900 m, od centra 800 m.
900 m, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis v cene od polovice mája do polovice septembra.
apartmány sú funkčne zariadené a vybavené mikrovlnnou rúrou, kávovarom, trezorom, TV-SAT a klimatizáciou a umývačka riadu (typ C2).
Typ C1 pre 4-6 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby, malá kuchynka s veľkou chladničkou a mrazničkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, nová kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom, terasa, záhrada.
Typ C2 pre 5-7 osôb: obývacia izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby, malá kuchynka s veľkou chladničkou a mrazničkou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a rozkladacím jednolôžkom, nová kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom, umývačka riadu, klimatizácia, terasa, záhrada.
individuálne.
každý apartmán má súkromnú záhradku, spoločná práčka. Malé zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok.
1 parkovacie miesto - typ C2.
sobota, nedeľa, pondelok - príchod 17:00 - 20:00, odchod do 9:00. Skrátené pobyty možné za príplatok: 5 nocí + 40% (pondelok-sobota) 6 nocí + 17% (nedeľa-sobota, pondelok-nedeľa).