Legenda k piktogramom

 • vzdialenost od pláže
 • pri pláži
 • vzdialenost od centra
 • v centre
 • bazén
 • klimatizácia
 • trezor
 • práčka
 • mikrovlnka
 • umývačka riadov
 • televízor
 • parkovisko
 • kryté parkovisko
 • bez parkoviska
 • animacie
 • bezbariérový prístup
 • malé zvieratá povolené
 • plážový servis v cene
 • kyvadlová doprava na pláž
 • WI-FI
 • Internet point
 • all inclusive
 • autom
 • autobusom
 • lietadlom

Usadlosť La Pieve Vecchia

Vidiecka usadlosť La Pieve Vecchia, ktorá sa datuje do konca 17. storočia sa nachádza v malebnej dedinke Riparbella, len 8 km od toskánskeho pobrežia. Vhodná aj pre náročnejšiu klientelu. Bola kompletne zrekonštruovaná, ale so špeciálnym dôrazom na to, aby sa nezmenil celkový pôvodný štýl a vzhľad usadlosti. Celý komplex je obklopený peknou udržiavanou záhradou s olivovníkmi.

Pláž

9 km, piesočnatá pláž so zlatistým pieskom a skalami, niektoré úseky pláže voľné, iné s plážovým servisom (za poplatok).

Centrum

7 km Cecina, 4 km Riparbella.

Ubytovanie

komplex pozostáva zo samostatných budov - niekdajšia stodola, stajňa i farmársky dom boli kompletne zrekonštruované a nachádzajú sa v nich moderné apartmány a malá exkluzívna reštaurácia. Všetky apartmány sú moderne a vkusne zariadené s dôrazom na najmenšie detaily, vybavené kuchynským kútom, TV SAT, telefónom, trezorom, kúrením, kúpeľňou so sprchou a sociálnym zariadením, verandou/ balkónom so záhradnými stoličkami a stolíkom.

 

Typ B1 pre 2-4 osoby: na prízemí alebo 1. poschodí -  pre 2-4 osoby - cca. 36 -45 m². Niektoré apartmány sú vybavené pre vozičkárov. Skladajú sa z obývacej izby s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom (4 elektrické platničky), spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Z obývacej izby je tiež prístup do súkromnej záhrady za domom (niektoré apartmány majú záhradu spoločnú so susedným apartmánom), kde je mramorový stôl a 4 stoličky. Niektoré apartmány majú výhľad na bazén. 
Typ B2 pre 2-4 osoby: na prízemí - pre 2-4 osoby, klimatizácia, umývačka riadu, má cca. 45 m² a skladá sa z obývacej izby s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom (indukčná varná doska a umývačka riadu), spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, ktoré môžu byť spojené do manželskej postele, kúpeľňa s WC a sprchou. Zo salónika je tiež prístup na veľkú krytú verandu (cca. 40 m²) so záhradným stolom a 4 stoličkami.
Typ B3 pre 4-6 osôb: na 1. poschodí/ v podkroví -  pre 4-6 osôb, dve kúpeľne, klimatizácia, umývačka riadu. Apartmán má cca. 55 m² a skladá sa z obývacej izby s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom (indukčná varná doska a umývačka riadu), dve samostatné lôžka, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, ktoré môžu byť spojené, dve kúpeľne s WC a sprchou. Z obývacej izby je tiež prístup na súkromnú zastrešenú terasu.
Typ C1 pre 4-5 osôb: na prízemí alebo 1.poschodí - pre 4-5 osôb. Apartmán má  cca. 50 m² a skladá sa z obývacej izby s kuchynským kútom (4 elektrické platničky), spálňa s dvomi samostatnými lôžkami (môžu byť spojené), spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a jeden rozkladací gauč (najlepšie pre deti do 12 rokov), kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Z obývacej izby je prístup na vlastnú záhradu, ktoré niektoré apartmány zdieľajú so susedným apartmánom. Niektoré apartmány majú výhľad na bezén.
Typ C2 pre 4-5 osôb: na prízemí - pre 4-5 osôb. Apartmán má cca 52 m² a skladá sa z obývacej izby s kuchynským kútom (4 elektrické platničky), dve spálne s dvoma oddelenými lôžkami, ktoré môžu byť spojené, v jednej z nich je tiež vyťahovacie/rozkladacie lôžko, ktoré je vhodné najmä pre deti do 12r., dve kúpeľne so sprchou a WC. Z obývacej izby je prístup k privátnemu mramorovému stolu so 4 stoličkami v záhrade.
Typ C3 pre 4-6 osôb: na prízemí a 1. poschodí - pre 4-6 osôb, vchod na prízemí. Apartmán má cca. 75 m². Na prízemí je veľká obývacia izba s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kuchynským kútom (4 elektrické platničky). Na prvom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvoma samostatnými lôžkami a kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Niektoré apartmány majú z obývacej izby prístup na privátnu záhradu za domom, s mramorovým stolom a 4 stoličkami a výhľadom na bazén, niektoré majú z prvého poschodia prístup na malú terasu, ktorá je zdieľaná so susedným apartmánom s výhľadom na bezén.

Typ C4 pre 4-6 osôb: na prízemí, - pre 4-6 osôb, nezávislý vstup. Apartmán má cca. 90 m². Vybavený obývacou izbou s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, 2 kúpeľne, z ktorých 1 je prispôsobená imobilným hosťom, 2 spálne - 1 s manželským lôžkom, 1 s oddelenými lôžkami, ktoré môžu byť spojené.

Typ C5 pre 4-6 osôb: nezávislá vilka, na prízemí - pre 4-6 osôb,  Apartmán má cca. 70 m². Vstup z La Pieve Vecchia. Apartmán je vybavený obývacou izbou s dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kuchynským kútom, 2 izbami s 2 samostatnými lôžkami, ktoré môžu byť spojené, kúpeľňa s WC a sprchou, krytou verandou - vstup z obývačky a z jedej z izieb. K apartmánu prislúcha gril.
Typ D pre 6-8 osôb: na prízemí a 1. poschodí - pre 6-8 osôb. Apartmán má cca 90 m². Na prízemí je veľká obývacia izba s rozkladacím gaučom, krbom a kuchynským kútom (4 elektrické platničky). Na prvom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre jednu osobu (najlepšie pre deti do 12 rokov), spálňa s dvomi samostatnými lôžkami, spálňa s jedným lôžkom a kúpeľňa s WC a sprchou. Z jednej zo spální je prístup na malú terasu, ktorá je zdieľaná s susednom apartmánom, ktorý smeruje k zadnej časti domu, so stolom a 4 stoličkami s výhľadom na bezén.
Typ E1 pre 8-10 osôb:  na prízemí a 1. poschodí - pre 8-10 osôb s dvoma kúpeľňami. Veľmi priestranný apartmán ma cca. 115 m² sa nachádza v zrekonštruovanej hlavnej budove. Na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom (4 elektrické platničky), spálňa s manželským lôžkom, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a kúpeľňou s WC a sprchou; na prvom poschodí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom. Z jendej spálne na prízemí je tiež prístup k súkromnej záhrade za domom, kde je mramorový stôl a 4 stoličky. Z prvého poschodia je prístup na malú terasu, ktorá je zdieľaná s suseným apartmánom, čelom k zadnej časti domu so stolom a 4 stoličkami. Má výhľad na bazén.

Typ E2 pre 8-10 osôb: na prízemí a 1. poschodí   pre 8-10 osôb s dvoma kúpeľňami. Veľmi priestranný apartmán ma cca. 170 m². Na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba s rozkladacím gaučom a kuchynským kútom,  WC; na prvom poschodí sa nachádzajú 4 izby - každá s dvomi lôžkami (samostatné alebo spojené), kúpeľňu s WC a sprchovacím kútom. Z jendej spálne  je tiež prístup na menší balkón.


Stravovanie

individuálne, možnosť doobjednať raňajky alebo polpenziu (za poplatok).

Vybavenie a služby

recepcia, reštaurácia s typickou toskánskou kuchyňou, možnosť grilovania. Zvieratá nie sú povolené.

Šport a zábava

3 bazény, vírivka, detské ihrisko, požičovňa bicyklov a horských bicyklov (za poplatok), tenisové kurty zdarma (osvetlenie za poplatok), wellness centrum (za poplatok) so saunou, relaxačnými priestormi, perličkovými kúpeľmi, tureckým kúpeľom, masážou. V blízkych centrách sú k dispozícií supermarket, lekárska služba, lekárne, reštaurácie, pizzerie, bary a iné.

Parkovisko

súkromné nestrážené parkovisko, 1 parkovacie miesto/apartmán.

Nástupné dni

sobota, príchod 16:00 - 20:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí.

Poznámka

 klient musí odovzdať kuchynský kút kompletne uprataný, v opačnom prípade poplatok 25 €. Pobyt na menej ako 7 nocí je možný iba v období 30.3.-28.6. a 1.9.-31.10. za príplatok +15%.

Súradnice sú len orientačné. Zobraziť na väčšej mape

online podpora

id_Clanek 65: N/A